Ta strona używa plików cookies.    Więcej OK

Przeglądy przenośnych detektorów gazu

Detektor wycieku gazu – twoje narzędzie pracy, dbaj o jego kondycję techniczną.

Wykonujemy przeglądy okresowe, kalibrację, naprawy, czy wymianą sensorów w przenośnych detektorach wykrywających wycieki gazu, czołowych producentów:  RIDGID CD-100, GAZEX S-321, ALTER LD-100, Bacharach Leakator 10, SEVERIN Snooper, Rothenberger, Temat, Testo i wiele innych.

Detektory wycieków gazu są przenośnymi detektorami gazów wybuchowych przeznaczonymi do wykrywania gazów o niskim stężeniu takich, jak: metan, propan, butan, etanol, amoniak, wodór i wielu innych. Detektory te mogą być w wykonaniu zwykłym (bez możliwości wykorzystywania w strefie zagrożonej wybuchem) oraz w wykonaniu przeciwwybuchowym (EX).

Przenośne detektory gazów charakteryzują się prostą obsługa i dużą regulowaną czułością na gazy wybuchowe. Obecność wykrywanego gazu w większości detektorów sygnalizowana jest za pomocą sygnalizacji optycznej (diody) i akustycznej (buzer). Nie można jednak zapominać o wzorcowaniu/kalibracji takich urządzeń minimum raz do roku.

Polecamy!

Posiadamy w sprzedaży wykrywacze gazów palnych Bacharach Leaktor 10. Jako jedni z nielicznych dostarczamy detektory z odpowiednią dokumentacją potwierdzającą sprawność działania detektorów: świadectwo wzorcowania.

O produkcie:

Wykrywacz gazów palnych Bacharach Leaktor 10. Przeznaczony jest do szybkiego i prostego wykrywania gazów palnych takich, jak metan, propan, butan, etanol, wodór i wielu innych. Płynna regulacja czułości pozwala wykryć nawet niskie stężenia gazów już w kilka sekund.

Detektor posiada podwójną możliwość alarmowania użytkownika: sygnał dźwiękowy oraz optyczny.

Zalety:

- próg czułości: 50 ppm (metan),

- źródło zasilania: baterie (5 x R14) w zestawie,

- elastyczna sonda.

Wykonujemy serwis oraz kalibrację detektorów produkcji: Gazex, Pro-service, Alter, Atest-gaz, Exgaz, Ridgid, Hekato, Oldham, Crowcon, Draeger, Sapel.